Usługa dynamicznej wymianu oleju

Do kogo kierowana jest oferta?

Oferta skierowana jest do właścicieli warsztatów samochodowych oraz wszystkich zainteresowanych świadczeniem wysokomarżowej usługi dynamicznej wymiany oleju ATF w automatycznych skrzyniach biegów. Razem z urządzeniem MAHLE ATX-280 FluidPRO do dynamicznej wymiany oleju ATF, nabywca urządzeniai otrzymuje know-how: dwudniowe szkolenie, trzy bazy danych, wsparcie telefoniczne. 

Na czym polega dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów?

Tradycyjna wymiana tzw. statyczna (lepsze określenie to dolewanie) umożliwia wymianę 50-60% oleju w skrzyni biegów. Pozostały zużyty olej z osadami zalega w chłodnicy oleju, konwerterze, przekładni hydrokinetycznej, przewodach i innych trudno dostępnych miejscach.

Dynamiczna wymiana oleju ATF polega na wpięciu się w obieg oleju automatycznej skrzyni biegów za pomocą urządzenia np. Mahle FluidPro ATX180. Proces wymiany odbywa się przy uruchomionym silniku. Urządzenie ATX-280 odbiera zużyty olej wypompowywany przez pompę oleju skrzyni, waży go i w tym samym czasie automatycznie podaje taka samą ilość świeżego oleju. Podczas procedury dynamicznej wymiany cały czas utrzymujemy właściwy poziom oleju.

Dynamiczna wymiana oleju za pomocą urządzenia Mahle FluidPro ATX-280 umożliwia wymianę do 100% oleju znajdującego się w skrzyni biegów oraz umożliwia przepłukanie całego układu detergentem w celu pozbycia się zalegających osadów.

WYMIANA STATYCZNA vs WYMIANA DYNAMICZNA

  • Wymiana ok 40–60% oleju w zależności od typu skrzyni
  • Wymiana do 100% oleju
  • Wypłukanie zanieczyszczeń z całego układu
  • Możliwość zastosowania detergentów ułatwiających wypłukanie zanieczyszczeń

Z naszą bazą wiedzy i know-how wymienisz olej ATF w kilku prostych krokach.

Razem z urządzeniem MAHLE ATX-280 otrzymujesz know-how, szkolenie, bazę wiedzy i wsparcie pod nr telefonu. Baza wiedzy krok po kroku prowadzi użytkownika przez etapy dynamicznej wymiany oleju w poszczególnych modelach samochodów. Baza zawiera szczegółowe opisy, w których miejscach należy się podłączyć do obiegu oleju w automatycznej skrzyni biegów, opis pasujących do danego modelu końcówek i wiele innych potrzebnych informacji. 

Dynamiczna wymiana oleju to usługa, która się zwraca już po kilku miesiącach!

Jesteś zainteresowany dodatkowym przychodem?

Zamów szczegółowe case study inwestycji w urządzenie do dynamicznej wymiany oleju MAHLE ATX-280, która się zwraca nawet w 6 miesięcy.

ZAMAWIAM

 

Zobacz film nt. dynamicznej wymiany oleju ATF

 

Kontakt

SOSNOWSKI Sp. z o.o. Sp. k

Adres ul. Marynarki Polskiej 55E, 80-557 Gdańsk
Telefon +48 58 761 35 00
E-mail biuro@sosnowski.pl